Home » Co planujesz malować » Gładki sufit bez smug z Tikkurila Anti-Reflex white

Gładki sufit bez smug z Tikkurila Anti-Reflex white

Sufit to wymagająca powierzchnia

Malowanie sufitu może być niewdzięcznym zadaniem nawet dla fachowca. Nie dość, że to trudno dostępna powierzchnia, to pod światło jak na dłoni widać na niej wszelkie niedoskonałości i niedociągnięcia. Brzydkie zacieki i smugi na suficie potrafią całkowicie zepsuć estetykę pomieszczenia i zniweczyć cały wysiłek włożony w remont. Dlatego do malowania tej powierzchni warto wybrać sprawdzone, wysokiej jakości farby, które pozwolą uzyskać atrakcyjny efekt końcowy.

malowanie sufitu

Jak osiągnąć idealnie gładki, biały sufit bez smug i pasów?

Z antyrefleksyjną białą farbą Tikkurila prace malarskie będą znacznie łatwiejsze. Za sprawą unikatowej kompozycji związków tytanu oraz wypełniaczy funkcyjnych optycznie niweluje ona refleksy świetlne wywołujące wrażenie nierówności podłoża

biały sufit bez smug i pasów

Łatwe malowanie, oszczędność czasu i piękny efekt

Tikkurila Anti-Reflex White 2 to dedykowana do sufitów, głęboko matowa farba wodorozcieńczalna, która tworzy jednolitą powłokę, niezależnie od kąta padania światła. Dzięki właściwościom antyrefleksyjnym optycznie wyrównuje wszelkie niedoskonałości podłoża, nadaje przy tym trwały, biały kolor, odporny na  promieniowanie UV i UVC.

Farbę można z powodzeniem stosować nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale też biurowych i użyteczności publicznej, łącznie z tak wymagającymi placówkami jak szpitale, przychodnie, szkoły, przedszkola czy żłobki. Szczególnie dobrze sprawdzi się do malowania dobrze doświetlonych, rozległych sufitów, gdzie stworzy całkowicie matową i pozbawioną refleksów świetlnych drobnoziarnistą powierzchnię.  

Tikkurila Anit-Reflex White 2 wykonawcy docenią też ze względu na łatwość użytkowania. Wydłużony czas otwarcia farby umożliwia wykonanie miejscowych poprawek, bez konieczności malowania całej powierzchni od nowa. Komfortowa rozlewność produktu i bardzo dobre krycie pozwalają z kolei uzyskać efekt gładkiej powłoki już po nałożeniu jednej warstwy w przypadku przemalowywania białego sufitu. Dla ekip malarskich oznacza to sporą oszczędność czasu

źródło :https://tikkurila.pl/dla-profesjonalistow/gladki-sufit-bez-smug-i-pasow-z-tikkurila-anti-reflex-white?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=PL-TIKK-PROF-DO-SOP-TIKKURILA-ANTI-REFLEX-2022-ZJED&utm_term=ODBIORCY&fbclid=IwAR30mSFjsadXH3GJbzDMlObRYYqIA3eZ22JM906I7NJ0cMzt9hJ1QDaw5XM

Hurt i detal Tarnów / Nowy Sącz - farby, kleje, docieplenia, materiały budowle.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery, kleje, płyty gipsowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie i Nowym Sączu oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktów.

Punkty sprzedaży Tarnów i Nowy Sącz zapewniają sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hammerite i wiele innych.