Home » Porady » Jak zaaranżować otwartą przestrzeń?

Jak zaaranżować otwartą przestrzeń?

Atutem otwartych przestrzeni w mieszkaniu jest przede wszystkim ich przestronność. Czasami jednak taka przestrzeń może przytłaczać domowników, czy przebywających w niej gości. Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku okazuje się podzielenie otwartej przestrzeni na odrębne strefy. Jest wiele pomysłów na takie rozwiązanie – można zastosować przepierzenie, kuchnię oddzielić salonu stołem (częścią jadalną), czy kwietnikiem itp. Optyczne oddzielenie stref można łatwo uzyskać, stosując zróżnicowane kolory – często nawet kontrastujące.W tej aranżacji salon, który często stanowi część wypoczynkową w mieszkaniach, został pomalowany jasnymi, spokojnymi kolorami. Pomieszczenie w odcieniach beżów na pewno sprzyja relaksowi i jest neutralne. W tym domu salon jest otwarty na jadalnię. By oddzielić od siebie te dwie strefy, w części jadalnej zastosowano żywy odcień w kolorze kwiatu lipy. Taki kontrast jest świetnym rozwiązaniem – gra kolorami pozwala nie tylko oddzielić od siebie poszczególne części w mieszkaniu, ale w tym przypadku soczysty kolor w jadalni ożywia całe pomieszczenie, przełamując odcienie beżów i brązów.
 
 
Źródło:https://www.farbyjedynka.pl/porady/idealna-kompozycja-cieplych-bezow-i-brazow-ozywiona-delikatna-zielenia

Podobne

Farba do drewna, MDF i laminatów do wnętrz

Farba do drewna, MDF i laminatów do wnętrz

Farba do drewna, MDF, laminatów do wnętrz to specjalistyczna farba, dzięki której odnowisz przedmioty w Twoim domu, wykonane z przeróżnych materiałów. Możesz malować nią drzwi, ściany, meble, futryny, parapety. Możesz malować nią także w kuchni i łazience, z wyjątkiem...

Malowanie drzwi drewnianych – poznaj wskazówki

Malowanie drzwi drewnianych – poznaj wskazówki

Drzwi są niczym uprzejme zaproszenie. Często stanowią urokliwą ozdobę fasady domu lub pomieszczenia, do którego prowadzą. Bardzo ważne jest zatem, aby stolarka drzwiowa była zawsze w doskonałej kondycji. Malowanie drzwi drewnianych może być naprawdę proste –...

Hurt i detal Tarnów / Nowy Sącz - farby, kleje, docieplenia, materiały budowle.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery,kleje, płyty gipsowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie i Nowym Sączu oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktów.

Punkty sprzedaży Tarnów i Nowy Sącz zapewniają sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hameride i wiele innych.