Home » Porady » Jak zaaranżować otwartą przestrzeń?

Jak zaaranżować otwartą przestrzeń?

Atutem otwartych przestrzeni w mieszkaniu jest przede wszystkim ich przestronność. Czasami jednak taka przestrzeń może przytłaczać domowników, czy przebywających w niej gości. Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku okazuje się podzielenie otwartej przestrzeni na odrębne strefy. Jest wiele pomysłów na takie rozwiązanie – można zastosować przepierzenie, kuchnię oddzielić salonu stołem (częścią jadalną), czy kwietnikiem itp. Optyczne oddzielenie stref można łatwo uzyskać, stosując zróżnicowane kolory – często nawet kontrastujące.W tej aranżacji salon, który często stanowi część wypoczynkową w mieszkaniach, został pomalowany jasnymi, spokojnymi kolorami. Pomieszczenie w odcieniach beżów na pewno sprzyja relaksowi i jest neutralne. W tym domu salon jest otwarty na jadalnię. By oddzielić od siebie te dwie strefy, w części jadalnej zastosowano żywy odcień w kolorze kwiatu lipy. Taki kontrast jest świetnym rozwiązaniem – gra kolorami pozwala nie tylko oddzielić od siebie poszczególne części w mieszkaniu, ale w tym przypadku soczysty kolor w jadalni ożywia całe pomieszczenie, przełamując odcienie beżów i brązów.
 
 
Źródło:https://www.farbyjedynka.pl/porady/idealna-kompozycja-cieplych-bezow-i-brazow-ozywiona-delikatna-zielenia

Podobne

Jak malować farbami ceramicznymi?

Jak malować farbami ceramicznymi?

Farby ceramiczne to doskonały wybór, jeśli chcesz sprawnie pomalować całą powierzchnię ściany. Produkty te wyróżniają się wzbogaconym składem, który umożliwia osiągnięcie niezwykle trwałych rezultatów. Jak samodzielnie pomalować wnętrze farbami ceramicznymi?...

ALTANA OGRODOWA – JAK JĄ ODNOWIĆ?

ALTANA OGRODOWA – JAK JĄ ODNOWIĆ?

Zimą wiele ogrodowych elementów niszczeje i traci swój blask. Jednym z nich może być altana ogrodowa – miejsce rodzinnych spotkań lub cicha samotnia na relaksujące popołudnia z książką. Aby znów stała się pięknym elementem ogrodu, należy ją odnowić i dokładnie...

Hurt i detal Tarnów / Nowy Sącz - farby, kleje, docieplenia, materiały budowle.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery, kleje, płyty gipsowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie i Nowym Sączu oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktów.

Punkty sprzedaży Tarnów i Nowy Sącz zapewniają sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hammerite i wiele innych.