Home » Punkty sprzedaży » Market Budowlany STOBUD

Market Budowlany STOBUD

Market Budowlany STOBUD

ul. Elektryczna 4c (obok Tamelu) 33-100 Tarnów

stobud@domex24.pl

Godziny otwacia

pon-pt 7.00 – 17.00
sobota 8.00 – 13.00

Informacje

Tarnow sklep ul. Elektryczna

Sklep należy do ogólnopolskiej sieci STOBUD. W swojej ofercie posiada poza szerokim asortymentem farb, lakierów i klejów, którymi dysponuje DOMEX, również bogaty wybór narzędzi, materiałów ogrodniczych czy chemii gospodarczej.

W sklepie znajduje się STUDIO TIKKURILI wyposażone w mieszalnik komputerowy, umożliwiający mieszanie farb na wszystkie powierzchnie budowlane wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Mamy możliwość wymieszania farb Silveno według wzornika NCS.

Galeria

Aktualności

Market Budowlany STOBUD

Sklep Nowy Sącz

Sklep Nowy Sącz

InformacjeNowy Sącz Punkt na ul. Magazynowej 1 w Nowym Sączu, zajmuje się sprzedażą detaliczną, jak i hurtową. W ofercie posiadamy większość produktów renomowanych producentów. Farby, tynki zewnętrzne, jak i wewnętrzne, lakiery, lakierobejce, impregnaty i inne. Nasz...

Hurtownia Tarnów – siedziba główna

Hurtownia Tarnów – siedziba główna

InformacjePunkt na ul. Kochanowskiego 43 w Tarnowie, zajmuje się sprzedażą detaliczną, jak i hurtową. W ofercie posiadamy większość produktów renomowanych producentów. Farby, tynki zewnętrzne, jak i wewnętrzne, lakiery, lakierobejce, impregnaty i inne. Nasz dział z...

Hurt i detal Tarnów - farby, kleje, docieplenia, materiały budowlne.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery,kleje, plyty gipsowe remonowanych producentow krajowych i zagranicznych  Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów W Tarnowie.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktow.

Punkt sprzedaży Tarnów zapewnia sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hameride i wiele innych.