Home » Punkty sprzedaży » Tarnów – STOBUD – Sklep detaliczny

Tarnów – STOBUD – Sklep detaliczny

budynek Stobud

Tarnów - STOBUD - Sklep detaliczny

ul. Elektryczna 4c (obok Tamelu) 33-100 Tarnów
tel/fax 14 620 17 08
kom. 795 119 475

stobud@domex24.pl

Facebook

Godziny otwacia

pon-pt 8.00 – 17.00
sobota 8.00 – 13.00

Informacje

Tarnow sklep ul. Elektryczna

Sklep należy do ogólnopolskiej sieci STOBUD. W swojej ofercie posiada poza szerokim asortymentem farb, lakierów i klejów, którymi dysponuje DOMEX, również bogaty wybór narzędzi, materiałów ogrodniczych czy chemii gospodarczej.

W sklepie znajduje się STUDIO TIKKURILI wyposażone w mieszalnik komputerowy, umożliwiający mieszanie farb na wszystkie powierzchnie budowlane wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Mamy możliwość wymieszania farb Silveno według wzornika NCS.

Galeria

Aktualności

Tarnów - STOBUD - Sklep detaliczny

Szkolenie z firmami AKSIL i WAGNER

Szkolenie z firmami AKSIL i WAGNER

1 marca wspólnie z firmami AKSIL oraz WAGNER zorganizowaliśmy szkolenie dla firm wykonawczych.   Firma AKSIL przedstawiła swoje produkty do malowania i impregnowania dachów z dachówki, posadzek betonowych, do renowacji i malowania kostki brukowej oraz malowania...

Beckers It’s Simple – czas na łatwe malowanie

Beckers It’s Simple – czas na łatwe malowanie

Plamy znikają Beckers It’s Simple to plamoodporna, hydrofobowa, wodorozcieńczalna farba, która doskonale sprawdza się podczas malowania ścian i sufitów. Szybko docenisz jej ponadprzeciętną odporność na plamy, szorowanie i zmywanie. Sprawia, że zabrudzenia nie są już...

PORANEK Z ATLAS-EM

PORANEK Z ATLAS-EM

Zapraszamy na PORANEK Z ATLAS-em, który odbędzie się 15.09.2022 r. od godz. 8.00 przed naszym sklepem w Tarnowie przy ul. Kochanowskiego 43. Będzie możliwość zapoznania się z asortymentem producenta między innymi fugi ceramiczne czy gładź GTA, jak również skorzystać z...

Hurt i detal Tarnów - farby, kleje, docieplenia, materiały budowlne.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery,kleje, plyty gipsowe remonowanych producentow krajowych i zagranicznych  Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów W Tarnowie.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktow.

Punkt sprzedaży Tarnów zapewnia sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hameride i wiele innych.