Mieszalnia farb

Hurtownia farb Domex Tarnów, Nowy Sącz.

Mieszalnia farb - Tarnów, Nowy Sącz

Mieszalnia farb w Tarnowie i Nowym Sączu.

Firma „DOMEX” świadczy usługi mieszania farb i tynków. Posiadamy bogatą ofertę produktów komercyjnych jak i przemysłowych, w większości dostępnych na rynku mieszalników.

Oferujemy wyroby takich producentów jak Tikkurila, Beckers, Sigma, Lakma, PPG-Dekoral-oferujących farby w szerokiej gamie kolorów, zróżnicowanej jakości a co za tym idzie cenie. Dekoracje to przede wszystkim grupa produktów Guardi oraz Goldmurit takich jak efekt betonu czy rosy do wewnątrz oraz na zewnątrz np. panele kwarcowe czy tynki dekoracyjne. Tikkurila oferuje zróżnicowane dekoracje w produkcie Taika, które można dowolnie formować, tworzyć własne wzory.

Grupa tynków zewnętrznych to przede wszystkim Atlas, Kabe oraz Lakma. Produkty przemysłowe to głównie emalie : poliuretanowe do metalu i drewna oraz chlorokauczukowe Tikkurila oraz Dekoral Proffesional (emulsja, emalia itp.) Kolory można wybierać wg. Wzorników NCS, RAL oraz innych stworzonych przez producentów np. Atlas czy Kabe.
Oferujemy również usługę doboru koloru polegającej na pobraniu koloru ze ściany czy wzornika za pomocą fotospektrometra i przełożeniu go na dowolny produkt.

W ramach zapewniamy również transport, który jest bezpłatny na terenie miasta Tarnowa (przy większych ilościach) oraz za dopłatą w okolicach miasta.

Gdzie Możesz kupić?

Lista sklepów gdzie znajdziesz szukane produkty

Hurtownia Tarnów - kochanowskiego 43

STOBUD Tarnów - ul. Elektryczna 4c (obok Tamelu)

Sklep Nowy Sącz - ul. Magazynowa 1