Home » Oferta » Akcesoria ogrodowe » Narzędzia ogrodnicze

Narzędzia ogrodnicze

Narzędzia ogrodnicze - Tarnów

Narzędzia ogrodnicze w Tarnowie.

W naszych punktach sprzedaży oferujemy swoim Klientom wszystkie potrzebne narzędzie ogrodnicze. Oferta narzędzi ogrodniczych mieści w sobie wysokiej jakości produkty przydatne do różnorodnych prac w ogrodzie i na balkonie.

Nasz asortyment obejmuje areatory, kultywatory, grabie, łopaty, szpadle, widły, motyczki, łopatki, grabki, nożyce i sekatory, obsypniki, piły, noże, siekiery, siewniki, spulchniacze i znaczniki.

Gdzie Możesz kupić?

Lista sklepów gdzie znajdziesz szukane produkty

STOBUD Tarnów - ul. Elektryczna 4c (obok Tamelu)

Podobne

Nasiona

Wszystkie oferowane przez nas nasiona są odpowiednio przygotowane i opakowane w sposób chroniący je przed zawilgoceniem. Jest to bardzo istotny fakt, ponieważ warunki w jakich przechowywane są nasiona decydują o ich jakości oraz wpływają na długość ich przydatności do...

Hurt i detal Tarnów / Nowy Sącz - farby, kleje, docieplenia, materiały budowle.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery, kleje, płyty gipsowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie i Nowym Sączu oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktów.

Punkty sprzedaży Tarnów i Nowy Sącz zapewniają sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hammerite i wiele innych.