Home » Obsługa firm

Obsługa firm

Hurtownia farb Domex Tarnów, Nowy Sącz.

Główną działalnością firmy „Domex” jest sprzedaż hurtowa farb i materiałów budowlanych. Dostarczamy towar sklepom detalicznym, składom budowlanym w promieniu 50km od Tarnowa i Nowego Sącza.

Zaopatrujemy firmy budowlane w Tarnowie, Nowym Sączu i ich okolicy. Naszą zaletą jest krótki czas realizacji zamówień, jak również bardzo szeroki asortyment towarów dostępnych od ręki z własnych magazynów. Realizujemy też indywidualne zamówienia na produkty specjalistyczne, czy też farby niedostępne w ofercie podstawowej producentów.

Firmy budowlane mogą liczyć na dodatkowe rabaty inwestycyjne przy większy inwestycjach oraz wyceny, które przygotowują dla nich nasi pracownicy.

W celu zapoznania z nowymi technologiami czy produktami i ich aplikacją, organizujemy wraz z producentami szkolenia teoretyczne i praktyczne.

Kontakty z naszymi klientami zapewniają również nasi przedstawiciele w Tarnowie i Nowym Sączu, którzy pomagają w przygotowaniu, jak i realizacji zamówień, dostarczania materiałów potrzebnych do sprzedaży, jak i przekazywania informacji o promocjach i programach lojalnościowych.