Home » Co planujesz malować » Ogrodzenia

Ogrodzenia

Produkty do ogrodzeń

Elementem wykańczającym posesje i położone na niej domy są różnorodne ogrodzenia. Najpopularniejsze obecnie jest połączenie drewna lub metalu i słupków betonowych. Do renowacji lub wymalowania nowych elementów będą nam potrzebne impregnaty i farby odporne na warunki atmosferyczne.
Elementy betonowe należy zabezpieczyć przed wilgocią odpowiednimi impregnatami jak np. Silbruk firmy Lakmy czy Kolorbruk z Aksila, oraz farbami zewnętrznymi takimi jak Aksilbet, Akrybet czy Patio Tikkurila.

Towar od ręki

Doradzamy

Testujemy

Farby do drewna charakteryzują się różną jakością i związaną z tym ceną. Elementy drewniane z drewna surowego trzeba najpierw zabezpieczyć środkiem przeciwgrzybicznym, przeciw sinicom (zielenienie i szarzenie materiału) itp. Polecamy tu produkty firm takich jak Altax Penetrin, Sadolin Superbase, Tikurilla Valti Wood Guard. Na to konieczne jest nałożenie impregnatu oraz lakobejcy lub bejcy i tu mamy do zaproponowania szereg produktów np. Drewnochron, Vidaron, Sadolin, Altaxin, Jedynka do drewna, Drewnostyl oraz Tikkurila Valtti Color new lub Tikkurila Valtti Complete.

Elementy metalowe z kolei wymagają zabezpieczenia przed rdzą i warunkami zewnętrznymi. Większość nowych elementów np. firmy Wiśniowski jest już odpowiednio zabezpieczona, ale z czasem będzie wymagała renowacji. Musimy więc użyć podkładowych farb antykorozyjnych np. Neokor, Nobikor, Urekor S (koniecznie do miejsc skorodowanych) oraz farby nawierzchniowej np. Chlorokauczuk z Nobilesa czy ze Śnieżki, Radowil Brama, Radach, Lowicyn, Jedynka farba olejna do drewna i metalu, Supermal, Tikkurila Metallista lub gruntoemalii nie wymagających warstwy podkładu, natomiast gdy nie występują ogniska rdzy – Korostyl, Cynkal, Hammerite czy Antykor.

Przykładowe produkty do ogrodzeń w ofercie naszych sklepów w Tarnowie i Nowym Sączu

----

Hurt i detal Tarnów / Nowy Sącz - farby, kleje, docieplenia, materiały budowle.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery, kleje, płyty gipsowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie i Nowym Sączu oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktów.

Punkty sprzedaży Tarnów i Nowy Sącz zapewniają sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hammerite i wiele innych.