Home » Oferta » Chemia budowlana (budownictwo) » Piany, uszczelniacze

Piany, uszczelniacze

Piany, uszczelniacze - Tarnów, Nowy Sącz

Piany, uszczelniacze w Tarnowie i Nowym Sączu.

Pianki montażowe to poliuretanowe substancje, które wykorzystuje się w pracach montażowo-budowlanych. Piana montażowa znajduje zastosowanie w takich pracach jak osadzanie okien i drzwi, uszczelnianie i montaż parapetów, izolacja cieplna sieci wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, wypełnianie szczelin w izolacji termicznej przy ocieplaniu budynków.

Istnieją również pianki do przyklejania styropianu, płyt gipsowo kartonowych oraz do murowania i uniwersalne.

Uszczelniacze / silikony charakteryzują się trwałym wykończeniem, które jednocześnie są na tyle elastyczne, że dopasowują się do każdej szczeliny. Powszechnie stosowane są podczas wykańczania łazienek do wypełniania szczelin pomiędzy płytkami a urządzeniami sanitarnymi.

Rodzaje silikonów:

  • Silikon uniwersalny
  • Silikon sanitarny
  • Silikon budowlany
  • Silikon szklarski
  • Silikon wysokotemperaturowy
  • Silikon kamieniarski
  • Silikon dekarski
  • Silikon neutralny (bez octowy np. do blachy)

Akryle to grupa produktów do wykańczania wnętrz i fasad np. do wykańczania rogów, szczelin, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Polecamy tu marki takie jak: Bausolid, Tytan, Soudal, Bostik.

 

Gdzie Możesz kupić?

Lista sklepów gdzie znajdziesz szukane produkty

Hurtownia Tarnów - kochanowskiego 43

STOBUD Tarnów - ul. Elektryczna 4c (obok Tamelu)

Sklep Nowy Sącz - ul. Magazynowa 1

Podobne

Zaprawy budowlane

Zaprawy to produkty znajdujące zastosowanie podczas budowy domów.  Rodzaje zapraw budowlanych najczęściej dzieli się ze względu na ich skład: • zaprawy cementowe,• zaprawy wapienne,• zaprawy cementowo-wapienne,• zaprawy gipsowe. Możemy je też podzielić ze względu na...

Rozpuszczalniki, zmywacze

Rozpuszczalniki to preparaty służące do rozcieńczania farb różnego typu. Do czyszczenia (odtłuszczania) możemy użyć rozpuszczalnika: nitro, benzyny ekstrakcyjnej, acetonu. Używa się ich również do czyszczenia pędzli i innych narzędzi malarskich. Zmywacze do farb to...

Gipsy

Gips  jest materiałem przeznaczonym do szpachlowania i wyrównywania ścian i sufitów. Służy również do wykonywania gładzi gipsowych na wszelkich podłożach mineralnych, jak też do łącznia płyt gipsowo kartonowych. W zależności od przeznaczenia, mamy do wyboru różne...

Hurt i detal Tarnów / Nowy Sącz - farby, kleje, docieplenia, materiały budowle.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery, kleje, płyty gipsowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie i Nowym Sączu oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktów.

Punkty sprzedaży Tarnów i Nowy Sącz zapewniają sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hammerite i wiele innych.