Podłogi

Produkty do podług

Materiałem najczęściej używanym do wykonania podłóg są panele drewniane, deski lub parkiet. Zarówno do nowo ułożonych, jak i ich renowacji polecamy szeroką gamę lakierów do parkietu. Lakiery takie jak np. Sadolin Lakier Profesjonalny rozcieńczalnikowy lub wodorozcieńczalny Sadolin lakier do intensywnie eksploatowanych powierzchni, wykazują zwiększona odporność na ścieranie, dlatego można je stosować na powierzchniach intensywniej użytkowanych, którymi są np. schody i korytarze. Do powierzchni o mniejszym natężeniu ruchu polecić można lakiery firmy Altax lub Lakma.

Towar od ręki

Doradzamy

Testujemy

Wszystkie lakiery mogą się różnić stopniem połysku od matowych do połyskujących.

Do podłóg drewnianych używać można olejów koloryzowanych lub bezbarwnych zachowując w ten sposób ich rustykalny charakter np. Lakma olej do drewna lub bardziej profesjonalne firmy Tikkurila Valtti Wood Oil. Do drewna egzotycznego np. z firmy Barlinek polecamy z kolei olej firmy Altax.

W  pomieszczeniach o szczególnych wymaganiach takich jak np. garaż, pomieszczenia gospodarcze, piwnice najczęściej spotyka się schody i posadzki betonowe, które również wymagają pomalowania. Tu najlepiej sprawdzi się farba epoksydowa np. produkt firmy Rafil Betonmal oraz firmy Aksil Eko-Dur. Do zastosowania zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz można użyć np. farby akrylowo-poliuretanowej Aksilbet Posadzka jak również farb chlorokauczukowych ze Śnieżki lub z Nobilesa.

Istnieją również farby typowo zewnętrzne firmy Lakma „Dromal” w czterech podstawowych kolorach: czerwony, niebieski, żółty i biały, które stosowane są również do znaczenia kopert i miejsc inwalidzkich.

Przykładowe produkty do podług w ofercie naszych sklepów w Tarnowie i Nowym Sączu

Hurt i detal Tarnów / Nowy Sącz - farby, kleje, docieplenia, materiały budowle.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery, kleje, płyty gipsowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie i Nowym Sączu oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktów.

Punkty sprzedaży Tarnów i Nowy Sącz zapewniają sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hammerite i wiele innych.