Pokoje

Produkty do pokoju

Chcąc mieć designerskie wnętrze jak w Agata Meble lub Black Red White, dobrze by było wcześniej pomyśleć o odświeżeniu całego wnętrza sypialni czy salonu.

Na rynku dostępny jest tak duży wybór farb do malowania ścian i sufitów, że większość osób ma problem z wyborem konkretnego produktu.

Farby ścienne, nazywane również farbami wewnętrznymi, aplikuje się za pomocą wałka, pędzla lub natryskowo.

Towar od ręki

Doradzamy

Testujemy

Biorąc pod uwagę skład, można wyróżnić dwie główne kategorie farb, czyli farby emulsyjne i farby mineralne. W pierwszej z nich znajdują się obecnie najbardziej popularne wodorozcieńczalne farby akrylowe np. Eko Śnieżka, Polinak PPG, farby lateksowe np. Akrylit W producenta PPG, Designer Beckers lub Easy Care Akzo Nobel, oraz farby ceramiczne np. Magnat Ceramic producenta Śnieżka.

Poszukując farb wewnętrznych o specyficznych funkcjach, warto sięgnąć po farby specjalistyczne. Łączą one w sobie właściwości farby (pokrywają powierzchnię kryjącą powłoką) oraz chemii budowlanej. W tej grupie najpowszechniej stosowane są farby do ścian o różnym stopniu połysku: mat Optiva 5, półmat Optiva 7 czy połysk Optiva 20 są to farby z Tikkurili. Natomiast sufity wymagają farby antyrefleksyjnej, które odbijają światło i zapobiegają powstawaniu smug i tu najlepiej się sprawdzi Anti-Reflex produkowany przez Tikkurile lub Farba Antyrefleksyjna Silveno. Na rynku dostępne są również farby przeciw pleśni dedykowane do kuchni i łazienki oraz farby na plamy i zacieki producenta Silveno lub Remomat z PPG.

Osobną grupę stanowią farby z efektami dekoracyjnymi, dzięki którym na powierzchni ścian i sufitów można uzyskać oryginalne zdobienia np. tynki dekoracyjne z firmy FOX, grupa farb Guardi producenta Lakam oraz np. efekt betonu Silveno. Większość z nich można wykonać we własnym zakresie, są jednak takie, które wymagają większych umiejętności jak Taika z Tikkurilii. Inne rodzaje dekoracji to np. farby strukturalne, farby tablicowe i magnetyczne producentów Tikkurila, Aksil i Akzo Nobel. Duże pole do popisu w tym zakresie proponuje Śnieżka w gamie produktów marki Magnat.

 

Oprócz farb w gotowych kolorach, które wybrać można dzięki tablicy kolorów, gdzie najpopularniejsze są Designer Beckers czy Easy Care Dulux, oferujemy również farby z mieszalnika kolorów. Są one dostępne w ogromnej gamie kolorów (2.500-5.000) wybierane z wzornika NCS i wzornika Symphony, dzięki czemu można dobrać taki odcień farby, który będzie pasował do wnętrza. Takie kolory przygotowujemy na życzenie klienta. Jedne z polecanych ze względu na wysoką jakość są farby Optiva produkowane przez Tikkurile.

Posiadamy mieszalniki farb takich producentów jak:

  •         Tikkurila (Optiva, Jedynka)
  •         Silveno (Silveno Decorazione)
  •         Sigma (Sigmatex Classic)
  •         Atlas/Fox
  •         Lakma (Guardi, Akryl W, Ekobiel)

Malując pomieszczenie nie można zapomnieć o gruncie podkładowym bezbarwnym i tu najlepiej się sprawdzi grunt Tytan z Seleny lub gruncie białym np. Grunt Śnieżka lub Grunt kryjący podkładowy Akzo Nobel, które wiążą podłoże i zapewniają odcięcie koloru.

 

Przykładowe produkty do pokoju w ofercie naszych sklepów w Tarnowie i Nowym Sączu

----

Hurt i detal Tarnów / Nowy Sącz - farby, kleje, docieplenia, materiały budowle.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery, kleje, płyty gipsowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie i Nowym Sączu oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktów.

Punkty sprzedaży Tarnów i Nowy Sącz zapewniają sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hammerite i wiele innych.