Home » Oferta » Chemia budowlana (budownictwo) » Rozpuszczalniki, zmywacze

Rozpuszczalniki, zmywacze

Rozpuszczalniki, zmywacze - Tarnów, Nowy Sącz

Rozpuszczalniki, zmywacze w Tarnowie i Nowym Sączu.

Rozpuszczalniki to preparaty służące do rozcieńczania farb różnego typu. Do czyszczenia (odtłuszczania) możemy użyć rozpuszczalnika: nitro, benzyny ekstrakcyjnej, acetonu. Używa się ich również do czyszczenia pędzli i innych narzędzi malarskich.

Zmywacze do farb to środki, które w sposób bezpieczny, ale skuteczny eliminują pozostałości farby czy lakieru z takich miejsc jak drewno, metal, kamień.

Gdzie Możesz kupić?

Lista sklepów gdzie znajdziesz szukane produkty

Hurtownia Tarnów - kochanowskiego 43

STOBUD Tarnów - ul. Elektryczna 4c (obok Tamelu)

Sklep Nowy Sącz - ul. Magazynowa 1

Podobne

Zaprawy budowlane

Zaprawy to produkty znajdujące zastosowanie podczas budowy domów.  Rodzaje zapraw budowlanych najczęściej dzieli się ze względu na ich skład: • zaprawy cementowe,• zaprawy wapienne,• zaprawy cementowo-wapienne,• zaprawy gipsowe. Możemy je też podzielić ze względu na...

Gipsy

Gips  jest materiałem przeznaczonym do szpachlowania i wyrównywania ścian i sufitów. Służy również do wykonywania gładzi gipsowych na wszelkich podłożach mineralnych, jak też do łącznia płyt gipsowo kartonowych. W zależności od przeznaczenia, mamy do wyboru różne...

Kleje

Rodzaje klejów budowlanych: Kleje do paneli Kleje do wykładzin Kleje do parkietów Kleje do styropianu Kleje do PVC Kleje do tapet Kleje do drobnych napraw Kleje montażowe Kleje stolarskie Kleje do glazury (płytek)  Wyróż­niamy różne typy tych klejów, które są...

Hurt i detal Tarnów / Nowy Sącz - farby, kleje, docieplenia, materiały budowle.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery, kleje, płyty gipsowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie i Nowym Sączu oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktów.

Punkty sprzedaży Tarnów i Nowy Sącz zapewniają sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hammerite i wiele innych.