Home » Aktualności » Sadolin Extreme – lakierobejca, która robi różnicę!

Sadolin Extreme – lakierobejca, która robi różnicę!

extremalna ochrona drewna

Warunki pogodowe w Polsce wystawiają drewno na wiele prób. Drewniana powierzchnia wymaga skutecznej ochrony i najlepszych produktów, które zabezpieczą ją na wiele lat.

Dla wszystkich, którzy doceniają piękno drewna i chcą, by wyglądało jak świeżo malowane nawet po latach, stworzyliśmy najbardziej zaawansowany technologicznie produkt.

Sadolin Extreme jest jedyną lakierobejcą na polskim rynku z rewolucyjną technologią StayClean™, gwarantującą 12 lat ochrony i piękna drewna*.

Długotrwała ochrona i piękno!

 

Sadolin Extreme to najwyższej jakości lakierobejca, która dzięki zaawansowanej formule nie tylko trwale chroni drewno, ale i zapewnia powierzchniom czysty i świeży wygląd na lata!

Paleta kolorystyczna zgodna z najnowszymi trendami!

 

W ofercie kolorystycznej Sadolin Extreme znajdują się modne szarości, ponadczasowa biel jak również najbardziej popularne odcienie brązów.

*Szczegółowe warunki oraz zakres udzielonej gwarancji dostępne są na stronie www.sadolin.pl. Niezależnie od innych ustawowych uprawnień Klienta, jeśli w ciągu 12 lat od daty sprzedaży produktu wystąpi zniszczenie powłoki chroniącej drewno wymalowanej zgodnie z zaleceniami producenta (dostępnymi na opakowaniu i w Karcie Technicznej) i zasadami sztuki malarskiej oraz po spełnieniu warunków gwarancji dostępnych na stronie www.sadolin.pl, Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. wyda Klientowi taką samą ilość produktu wolnego od wad. W celu osiągnięcia ochrony 12 lat należy zastosować wstępnie produkt gruntujący Sadolin BaseHP, Sadolin Base Plus, Sadolin SuperBaseHP lub Sadolin BasePRO, nałożyć pełną liczbę warstw rekomendowaną przez producenta oraz wykonać malowanie zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu oraz w Karcie Technicznej produktu.

źródło: https://www.sadolin.pl/pl/powierzchnie/sadolin-extreme

Podobne

Silveno Farba na zacieki i plamy 0,8l

Silveno Farba na zacieki i plamy 0,8l

Farba Silveno na zacieki i plamy to farba izolująca przeznaczona do wymalowań ścian i sufitów. Tworzy białe, matowe i nieżółknące powłoki, o doskonałej przyczepności do podłoża znakomicie kryjąc wszelkie plamy i zabrudzenia. Maskuje wyschnięte plamy po nikotynie,...

Promocja na Kolory Świata i EasyCare

Promocja na Kolory Świata i EasyCare

Kup 5L farby Kolory Świata lub EasyCare i odbierz farbę Absolute White 3L za 1 zł. Dulux Kolory Świata to kolekcja wspaniałych kolorów, inspirowanych najpiękniejszymi zakątkami świata, dostępna w postaci lateksowej emulsji do ścian i sufitów o matowym wykończeniu....

Hurt i detal Tarnów / Nowy Sącz - farby, kleje, docieplenia, materiały budowle.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery, kleje, płyty gipsowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie i Nowym Sączu oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktów.

Punkty sprzedaży Tarnów i Nowy Sącz zapewniają sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hammerite i wiele innych.