Home » Oferta » Docieplenia » Siatka elewacyjna

Siatka elewacyjna

Siatka elewacyjna - Tarnów, Nowy Sącz

Siatka elewacyjna w Tarnowie i Nowym Sączu.

Siatka elewacyjna (do styropianu) jest używana na zewnątrz obiektów budowlanych chroniąc ściany przed pękaniem, rozszerzeniem lub kurczeniem się, to inaczej warstwa zbrojeniowa. 

Siatki elewacyjne sąwykonane z włókna szklanego. Różnią się między sobą gramaturą (gęstością), wzrost gęstości to wyższa jakość siatki.

Gdzie Możesz kupić?

Lista sklepów gdzie znajdziesz szukane produkty

Hurtownia Tarnów - kochanowskiego 43

STOBUD Tarnów - ul. Elektryczna 4c (obok Tamelu)

Sklep Nowy Sącz - ul. Magazynowa 1

Podobne

Wełna

Wełna firmy Isover jest materiałem izolacyjnym o pochodzeniu szklanym. Używany w budownictwie do termicznych oraz akustycznych izolacji dachów, ścian, stropów, podłóg i ciągów instalacyjnych. Rodzaj wełny trzeba dopasować do miejsca, które zamierzamy nią ocieplać. Do...

Styropian

Styropian wykorzystywany jest do izolowania wszystkich części budynku. Najpopularniejsze prace związane z tym materiałem obejmują elewację oraz fundamenty i wylewki. Wyróżnia się m.in.: styropiany podłogowe – wykorzystywane do ocieplenia wylewek, styropiany fasadowe,...

Mozaika

Tynki mozaikowe to dekoracyjne tynki cienkowarstwowe, które nakłada się pacą. Tynki mozaikowe są bardziej elastyczne i odporne na uszkodzenia niż inne tynki dekoracyjne. Można je też myć bez ryzyka zniszczeń, dlatego stosujemy je przede wszystkim na cokoły. Kolor...

Hurt i detal Tarnów / Nowy Sącz - farby, kleje, docieplenia, materiały budowle.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery, kleje, płyty gipsowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie i Nowym Sączu oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktów.

Punkty sprzedaży Tarnów i Nowy Sącz zapewniają sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hammerite i wiele innych.