Home » Co planujesz malować » Tarasy Podjazdy Ogród

Tarasy Podjazdy Ogród

Produkty do tarasów, podjazdów i ogrodu

Dopełnieniem naszego domu jest zazwyczaj taras i ogród. Możemy tu zastosować różnorodne farby w zależności od tego jaki materiał chcemy pomalować. Najczęściej używane będzie drewno, które trzeba koniecznie zaimpregnować. Elementy z drewna surowego zabezpieczamy w ten sposób przeciwko grzybom, sinicom lub owadom. Tu najlepiej sprawdzi się Altax Penetrin, Sadolin Superbase, Drewnochron impregnat gruntujący, Vidaron impregnat gruntujący czy Tikkurila Vallti Guard.

Towar od ręki

Doradzamy

Testujemy

Kolejnym krokiem będzie pomalowanie materiału drewnianego i to zarówno elementów nowych jak i renowacja starych. Gama produktów do tego jest szeroka i różni się ceną oraz stopniem zabezpieczenia. Znacznie trudniejsze będzie ono w przypadku mebli czy innych elementów architektury ogrodowej, które narażone są na działanie warunków atmosferycznych. Najlepiej sprawdzą się tu lakierobejce lub impregnaty np. Altax, Sadolin, Jedynka, Drewnostyl, Drewnochron, Vidaron. Nieco prostsze będzie zabezpieczenie drewna pod zadaszeniem, gdzie można użyć łagodniejszych środków np. olejów koloryzujących Altax, Sadolin Superdeck, Lakma olej do drewna, Tikkurila Valti Wood Oil.

Kolejnym materiałem, który możemy odświeżyć, zmienić jego kolorystykę lub zabezpieczyć przed zabrudzeniem jest kostka betonowa, donice i inne betonowe elementy znajdujące się wokół domu . Polecamy do tego Silbruk z Lakmy, Kolorbruk z Aksila, Patio z Tikkurili.
Z kolei do renowacji lub zabezpieczenia elementów metalowych lub z metaloplastyki polecamy Tikurilla Metallista, Radach, Korostyl, Antykor, Hammerite, Lowicyn, Chlorokauczuk.

Niekiedy elementy dekoracyjne mogą być wykonane z plastiku. Je również można poddać renowacji za pomocą farby np. Super Trwała firmy Altax. Dodatkowo chcąc utrzymać jednolitą kolorystykę, produkt ten możemy użyć również do drewna czy metalu.

Przykładowe produkty do tarasów, podjazdów i ogrodu w ofercie naszych sklepów w Tarnowie i Nowym Sączu

----

Hurt i detal Tarnów / Nowy Sącz - farby, kleje, docieplenia, materiały budowle.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery, kleje, płyty gipsowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie i Nowym Sączu oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktów.

Punkty sprzedaży Tarnów i Nowy Sącz zapewniają sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hammerite i wiele innych.