Home » Oferta » Izolacje i papy » Wełna

Wełna

Wełna - Tarnów, Nowy Sącz

Wełna w Tarnowie i Nowym Sączu.

Wełna firmy Isover jest materiałem izolacyjnym o pochodzeniu szklanym. Używany w budownictwie do termicznych oraz akustycznych izolacji dachów, ścian, stropów, podłóg i ciągów instalacyjnych.

Rodzaj wełny trzeba dopasować do miejsca, które zamierzamy nią ocieplać. Do izolacji ścian zewnętrznych stosuje się przede wszystkim płyty twarde. Z kolei na poddaszu, do ocieplenia połaci dachu można używać sprężystych, lekkich mat, które doskonale wpasowują się w przestrzeń między krokwiami. 

Do izolacji termicznej i akustycznej ścian działowych wykonanych z płyt katonowo gipsowych.

 

Gdzie Możesz kupić?

Lista sklepów gdzie znajdziesz szukane produkty

Hurtownia Tarnów - kochanowskiego 43

STOBUD Tarnów - ul. Elektryczna 4c (obok Tamelu)

Sklep Nowy Sącz - ul. Magazynowa 1

Podobne

Hydroizolacje

Hydroizolacja jest zabezpieczeniem obiektu przed wodą i wilgocią. Zastosowanie wodochronnego uszczelnienia powinno zostać więc dostosowane do przeznaczenia obiektu. W naszej ofercie dostępne są między innymi: powłoki dyspersyjno cementowe, emulsje...

Papa

Papy będa idealne do izolacji fundamentów i innych elementów budynków. Możemy wyróżnić papy podkładowe i wierzchniego krycia. Papy różnią się między sobą składem, przeznaczeniem i metodą aplikacji. Można je przyklejać do różnych podłoży. Zapewniają trwałą ochronę...

Styropian

Styropian wykorzystywany jest do izolowania wszystkich części budynku. Najpopularniejsze prace związane z tym materiałem obejmują elewację oraz fundamenty i wylewki. Wyróżnia się m.in.: styropiany podłogowe – wykorzystywane do ocieplenia wylewek, styropiany fasadowe,...

Hurt i detal Tarnów / Nowy Sącz - farby, kleje, docieplenia, materiały budowle.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery, kleje, płyty gipsowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie i Nowym Sączu oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktów.

Punkty sprzedaży Tarnów i Nowy Sącz zapewniają sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hammerite i wiele innych.