Home » Oferta » Farby » Farby wewnętrzne » Farby do sufitów

Farby do sufitów

Farby do sufitów - Tarnów, Nowy Sącz

Farby do sufitów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Jeśli planujesz remont pomieszczeń w swoim mieszkaniu, trafiłeś w dobre miejsce. Tutaj znajdziesz rozmaite farby do sufitów. Są to najczęściej farby białe, różniące się jakością. Polecamy farby antyrefleksyjne nie pozostawiające smug. Farby do sufitów to podstawowy element przeznaczony do wykończenia wnętrza pomieszczenia.

Farby do sufitów - przykładowe produkty które znajdziesz w ofercie naszych sklepów - Tarnów, Nowy Sącz

antyreflex silveno

Farba Antyrefleksyjna Silveno

farba tikkurila anti reflex

Farba Tikkurila Anti-Reflex

Farba Dulux Idealny Sufit

Farba Dulux Idealny Sufit

Gdzie Możesz kupić?

Lista sklepów gdzie znajdziesz szukane produkty

Hurtownia Tarnów - kochanowskiego 43

STOBUD Tarnów - ul. Elektryczna 4c (obok Tamelu)

Sklep Nowy Sącz - ul. Magazynowa 1

Podobne

Farby specjalistyczne

Jesteśmy dystrybutorem farb specjalistycznych producentów polskich i zagranicznych min. Rafil. Teknos-Oliva, Tikkurila. Prowadzimy sprzedaż farb antykorozyjnych, ogniochronnych, żywic posadzkowych, powłok dachowych, basenowych, itp. W naszej ofercie znajdą Państwo...

Farby do paneli

Panele drewniane podłogowe oraz boazerie możemy również odświeżyć poprzez malowanie farbami do podłóg drewnianych, np. Hydroparkiet boazeria lub Bondex. Panele ścienne z PCV, laminatu lub MDF-u również można odświeżyć farbami akrylowymi: Supertrwała lub lakier do...

Hurt i detal Tarnów / Nowy Sącz - farby, kleje, docieplenia, materiały budowle.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery, kleje, płyty gipsowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie i Nowym Sączu oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktów.

Punkty sprzedaży Tarnów i Nowy Sącz zapewniają sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hammerite i wiele innych.