Home » Oferta » Farby » Farby zewnętrzne » Farby przemysłowe

Farby przemysłowe

Farby przemysłowe - Tarnów, Nowy Sącz

Farby przemysłowe w Tarnowie i Nowym Sączu.

Farby te mają za zadanie zabezpieczyć powierzchnię przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak nadmierne promieniowanie słoneczne, intensywne opady, wilgoć, czy skrajne temperatury oraz środki chemiczne. Muszą również wykazać się wysoka odpornościa na uszkodzenia mechaniczne. Są to najczęściej produkty specjalistyczne.

Gdzie Możesz kupić?

Lista sklepów gdzie znajdziesz szukane produkty

Hurtownia Tarnów - kochanowskiego 43

STOBUD Tarnów - ul. Elektryczna 4c (obok Tamelu)

Sklep Nowy Sącz - ul. Magazynowa 1

Podobne

Farby specjalistyczne

Jesteśmy dystrybutorem farb specjalistycznych producentów polskich i zagranicznych min. Rafil. Teknos-Oliva, Tikkurila. Prowadzimy sprzedaż farb antykorozyjnych, ogniochronnych, żywic posadzkowych, powłok dachowych, basenowych, itp. W naszej ofercie znajdą Państwo...

Farby dekoracyjne

Farby dekoracyjne zewnętrzne to głównie tynki o różnej strukturze np. kornik, baranek, efekt betonu, deski, cegły.  Oprócz tego do dekoracji na zewnątrz możemy zastosować okładziny ścienne takie jak panele kwarcowe lub mozaiki np. Lakma, Atlas, Goldmurit.

Farby do betonu

Farbę do betonu  wykorzystujemy głównie w garażach, pomieszczeniach gospodarczych, ale również na tarasach, balkonach lub podjazdach. Farby do betonu muszą być odporne na ścieranie oraz wytrzymałe (jazda samochodem). Ze względu na skład można je podzielić na:...

Hurt i detal Tarnów / Nowy Sącz - farby, kleje, docieplenia, materiały budowle.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery, kleje, płyty gipsowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie i Nowym Sączu oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktów.

Punkty sprzedaży Tarnów i Nowy Sącz zapewniają sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hammerite i wiele innych.