Home » Porady » Malowanie drewna

Malowanie drewna

lut 1, 2018 | Porady

"

 
Chcesz dowiedzieć się, jaki impregnat do drewna wybrać, aby prace poszły sprawnie, a efekt wizualny nie wymagał poprawek przez 7 lat? Impregnowanie drewna nie zajmie więcej niż kilka godzin, dzięki innowacyjnej, szybkoschnącej formule Altax!
Zastosowanie impregnatu ochronno-dekoracyjnego
Do czego może być stosowany prezentowany impregnat? Do odnawiania starego drewnianego płotu, bramy, podbitki, altany oraz elewacji. Powierzchnie drewniane powinny być uprzednio oszlifowane i oczyszczone z pyłu i brudu. Wstępne przygotowanie surowego drewna obejmuje również zastosowanie impregnatu gruntującego.

Impregnowanie drewna za pomocą szybkoschnącego impregnatu ochronno-dekoracyjnego Altax możemy przeprowadzić, gdy temperatura powietrza mieści się w granicach od +10 do +25 stopni Celsjusza oraz nie występują opady deszczu.
Impregnat do drewna – jak malować:
1. Po otwarciu opakowania dokładnie mieszamy impregnat ochronny do drewna.
2. Czyste i suche drewno malujemy wzdłuż słojów, wcierając preparat w powierzchnię. Po nałożeniu równomiernie pierwszej warstwy preparatu, pozostawiamy drewno do wyschnięcia na 2 godziny.
3. Po upływie przewidzianego czasu w ten sam sposób nakładamy drugą warstwę.
Po zakończeniu prac nie zapomnij o umyciu pędzli – wystarczy do tego czysta woda!
Altax szybkoschnący impregnat ochronno-dekoracyjny może być stosowany do odnawiania starych drewnianych powierzchni. W tym przypadku wystarczy jedna warstwa preparatu.
Źródło:http://www.altax.pl/produkty/altax-impregnat-do-drewna/

Podobne

Ile kosztuje remont mieszkania?

Ile kosztuje remont mieszkania?

Uważasz, że już najwyższy czas wyremontować mieszkanie? Zacznij od oszacowania zakresu zmian i ich kosztów. Tłumaczymy, od czego zależy koszt remontu oraz jakich dużych wydatków należy się spodziewać. Remont mieszkania – koszty  Jeśli chcemy obliczyć, ile kosztuje...

Komentarze

0 komentarzy