Home » Porady » Wodorozcieńczalne produkty do drewna porady

Wodorozcieńczalne produkty do drewna porady

Drewno to materiał wykorzystywany przez ludzi od tysiącleci. I choć na rynku istnieje sporo substytutów tego naturalnego surowca, to miłośników drewnianych wyrobów raczej nie zabraknie. Tym bardziej, że trend powrotu do naturalnych produktów z każdym rokiem rośnie coraz bardziej w siłę. Na salony wracają nie tylko drewniane meble w nowoczesnej stylistyce, ale i designerskie detale oraz akcesoria.
Obecnie dostępnych jest wiele produktów do ochrony i dekoracji drewna. Są to oleje, woski, lakiery, emalie i impregnaty! Można wśród nich wyróżnić te na bazie rozpuszczalników oraz coraz częściej stosowane produkty wodorozcieńczalne. Czym się różnią pod względem funkcjonalności? Wyłącznie zastosowanym w nich nośnikiem, który transportuje substancje ochronne w głąb drewna. Produkty wodorozcieńczalne zamiast toksycznych substancji, którym jest rozpuszczalnik, zawierają wodę, która odparowuje bezpośrednio po pomalowaniu. Pozostałe właściwości są dokładnie takie same! Produkty wodorozcieńczalne mają równie wysoką skuteczność i trwałość, jak ich rozpuszczalnikowe odpowiedniki. Oprócz tego, dzięki wodorozcieńczalnej formule, mają wiele dodatkowych zalet.:)
Źródłó:http://tikkurilapotegakolorow.pl/wodorozcienczalne-produkty-do-drewna/

 

Podobne

Jak malować farbami ceramicznymi?

Jak malować farbami ceramicznymi?

Farby ceramiczne to doskonały wybór, jeśli chcesz sprawnie pomalować całą powierzchnię ściany. Produkty te wyróżniają się wzbogaconym składem, który umożliwia osiągnięcie niezwykle trwałych rezultatów. Jak samodzielnie pomalować wnętrze farbami ceramicznymi?...

ALTANA OGRODOWA – JAK JĄ ODNOWIĆ?

ALTANA OGRODOWA – JAK JĄ ODNOWIĆ?

Zimą wiele ogrodowych elementów niszczeje i traci swój blask. Jednym z nich może być altana ogrodowa – miejsce rodzinnych spotkań lub cicha samotnia na relaksujące popołudnia z książką. Aby znów stała się pięknym elementem ogrodu, należy ją odnowić i dokładnie...

Hurt i detal Tarnów / Nowy Sącz - farby, kleje, docieplenia, materiały budowle.

Remontujesz, budujesz u nas znajdziesz farby, lakiery, kleje, płyty gipsowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych Polskich takich jak Śnieżka, Aksil, Atlas, Polifarb Łódź, jak i zagranicznych Tikkurila, Akzo, PPG, Altax i wielu innych. Zapraszamy do naszych punktów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Hurtownia farb i lakierów w Tarnowie i Nowym Sączu.

Nasz dział z materiałami budowlanymi w Tarnowie i Nowym Sączu oferuje: kleje, gipsy, płyty gipsowe i OSB, materiały izolacyjne, docieplenia i wiele innych. Oferujemy możliwość mieszania farb i tynków kolorowych, takich jak: Tikkurila, Lakma, Kabe, Goldmurit, Silveno, Atlas, FOX, PPG oraz Sigma.

W naszych sklepach w Tarnowie znajdziesz popularne linie produktów.

Punkty sprzedaży Tarnów i Nowy Sącz zapewniają sprzedaż marek takich jak Dekoral, Dulux, Bekers, Designer, Magnat, Vidaron, Altaxin, Drewnochron, Sadolin, Hammerite i wiele innych.