Home » Porady » Wodorozcieńczalne produkty do drewna porady

Wodorozcieńczalne produkty do drewna porady

kw. 24, 2018 | Porady

"

Drewno to materiał wykorzystywany przez ludzi od tysiącleci. I choć na rynku istnieje sporo substytutów tego naturalnego surowca, to miłośników drewnianych wyrobów raczej nie zabraknie. Tym bardziej, że trend powrotu do naturalnych produktów z każdym rokiem rośnie coraz bardziej w siłę. Na salony wracają nie tylko drewniane meble w nowoczesnej stylistyce, ale i designerskie detale oraz akcesoria.
Obecnie dostępnych jest wiele produktów do ochrony i dekoracji drewna. Są to oleje, woski, lakiery, emalie i impregnaty! Można wśród nich wyróżnić te na bazie rozpuszczalników oraz coraz częściej stosowane produkty wodorozcieńczalne. Czym się różnią pod względem funkcjonalności? Wyłącznie zastosowanym w nich nośnikiem, który transportuje substancje ochronne w głąb drewna. Produkty wodorozcieńczalne zamiast toksycznych substancji, którym jest rozpuszczalnik, zawierają wodę, która odparowuje bezpośrednio po pomalowaniu. Pozostałe właściwości są dokładnie takie same! Produkty wodorozcieńczalne mają równie wysoką skuteczność i trwałość, jak ich rozpuszczalnikowe odpowiedniki. Oprócz tego, dzięki wodorozcieńczalnej formule, mają wiele dodatkowych zalet.:)
Źródłó:http://tikkurilapotegakolorow.pl/wodorozcienczalne-produkty-do-drewna/

 

Podobne

Ile kosztuje remont mieszkania?

Ile kosztuje remont mieszkania?

Uważasz, że już najwyższy czas wyremontować mieszkanie? Zacznij od oszacowania zakresu zmian i ich kosztów. Tłumaczymy, od czego zależy koszt remontu oraz jakich dużych wydatków należy się spodziewać. Remont mieszkania – koszty  Jeśli chcemy obliczyć, ile kosztuje...

Komentarze

0 komentarzy